Sipariş ve Destek GSM 1 :0543 748 1714 GSM 2 :0541 422 03 46
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 84,303.47 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Halı Yıkama » Otomatik Halı Yıkama
brs-320-rayli-sistem-hali-yikama-makinesi-98_1.jpg

BRS 320 Raylı Sistem Halı Yıkama Makinesi

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
BRS 320 Raylı Sistem Halı Yıkama Makinesi
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

Halı yıkama sektöründeki işletmelerin, yüksek kalite standardı ile müşteri memnuniyeti tesis etmesi için raylı sistem otomatik halı yıkama makineleri ile çalışmaları büyük avantajlar sağlar. Bu sistem, birim maliyetleri büyük oranlarda düşürerek, uygun fiyatlarla hizmet vermenizi ve piyasada rakiplerinizin her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Raylı Sistem Otomatik Halı Yıkama Makineleriyle tüm süreçlerde maksimum kalite ve minimum maliyetlerle çalışabilirsiniz. Bu sistemde halılar, yıkama platformuna yerleştirilerek sistem panosundan kullanılacak deterjan ve su miktarı ve ne kadar süre ile durulama yapılacağı sisteme girilip hafızaya alınır.

 

Bilgisayarlı sistem sayesinde istenilen temizleme kalitesi standart olarak istenilensayıda kullanılır. Kullanıcı belirlediği deterjan ve su tüketimi ile yıkama süresini çeşitlendirebilir. Uygulanan yıkama programları hafızaya alınarak daha sonra tekrarlı olarak uygulayabilir.


Raylı Sistem Otomatik Halı Yıkama Makinelerinin Sağladığı Avantajlar

Yapılan ölçümlere göre 6 metrekare halıda elektrik, su ve deterjan tüketimi 1,5 TL’dir.

 • Mesela 6 metrekare boyutunda bir makina halısı, metrekaresi 4 TL’den yıkandığını düşünelim. 6*4=24 TL’dir. Müşteriden alınan bedel bu 24 TL’nin yıkama maliyeti bu sistemde 1,5 TL’dir. Yani sonuç olarak işçilik, kimyasal, su ve zamandan %80 tasarruf sağlar.

Raylı sistem halı yıkama makinesi bilgisayar kontrollü olduğundan, yıkanan halıda atlama yapmaz. Böylece halıların her noktası eşit fırçalanmış olur.

 • Elde yıkama makinaları ile yıkanan halıya uygulanan baskı en fazla50 kgiken, otomatik raylı sistem halı yıkama makinası ile150 kg civarındabaskı uygulanmaktadır.

El makinaları ile yapılan yıkamalarda, kullanıma bağlı olarak fırça halıya dengesiz basacağından halıda ince çizgi bırakır. Raylı sistem halı yıkama makinası fırçaları tabla üzerine yayılı yük uygular ve halı yüzeyine dengeli yük uygular. Bu sayede yıkama sonrasında halılarda çizgi oluşmaz.

 • Elde kullanılan yıkama makinalarının fırçaları tek yönde döner. Bu nedenle zaten yatık olan halı tüyleri daha fazla yatar. Raylı sistem halı yıkama makinasının fırçaları farklı yönlere dönebilen özelliktedir. Böylece yıkanan halının tüylerini hem ayağa kaldırır, hem de halı tüylerinin arasında kalabilecek kırıntı, kir ve tüyleri savurarak çıkarır.

Elde yıkamada kullanılan su, çalışan kişinin kanaatine göre gereğinden fazla veya az olabilir. Otomatik Raylı Sistem halı yıkama makinelerinde ise tercihen çift kademeli ön yıkama ya da durulama yapılabilir. Bu özellik PLC ekranlı kumanda panosundan standart seçimlerle yapılabilir.

 • Elde kullanılan yıkama makinelerinde, halının az veya çok kirli oluşuna göre makine hızını ayarlamak mümkün değildir. Otomatik raylı sistem halı yıkama makinasında ise, hem ana araba hızı, hem de fırça hızı 40 ayrı şekilde ayarlanabilir.
Elde yıkama makinasında çalışanın dikkati ve performansı 10 saat boyunca aynı olmaz. Ancak raylı sistem otomatik halı yıkama makinası saat sınırı olmadan, tanımlanan hız değerlerinde binlerce kez aynı kalite standardında yıkama yapılabilir.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

www.tmakina.com daha çok endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan Cleanvac, Vetta ve Surena Marka sanayi tipi temizlik makinelerinin online satışına yönelik bir e-ticaret platformudur. Bu kapsamda öncelikle yetkili satış bayisi olduğumuz endüstriyel temizlik makinelerinde Türkiye'nin en önde gelen markalarının ürünlerini hedef kitlemize en iyi şekilde tanıtıp, müşterilerimizin bu ürünleri en uygun fiyatlarla satın almalarını amaçlamaktayız.

Yenigün Mah. 635 Sok. No:1/A Bağcılar-İstanbul

GSM 1 :0543 748 1714 GSM 2 :0541 422 03 46
info@tmakina.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.